A I B LIGA FSG ZRENJANIN: Tri crvena na Gradnulici, Konak silan u nastavku

U 22. kolu A lige favoriti su pobedili, pa je stanje u vrhu ostalo nepromenjeno. Zanimljiva iutakmica je odigrana na Gradnulici, gde je domaćin slavio, ali je sredinom drugog poluvremena došlo do nepotrebnog incidenta, posle koga su isključeni jedan domaći i dva gostujuća igrača.

Rezultati: OFK Gradnulica – Radnički 1911 2:0, OFK Stajićevo – ŽFK Banat 5:1, Omladinac – Potisje 5:3, Zlatica – Rusanda 2:3, OFK Klek – Jedinstvo 2014 3:3, ASK – MSK 3:1.

Tabela: Rusanda i Omladinac po 46, OFK Stajićevo 42, POtisje 36, Radnički 1911 35, Zadrugar i OFK Gradnulica 27, MSK 25, ASK 23, Jedinstvo 2014 20, Zlatica i OFK Klek 15, ŽFK Banat 10.

Gradnulica Radniccki 7 Gradnulica Radniccki 6 Gradnulica Radniccki 5 Gradnulica Radniccki 4 Gradnulica Radniccki 3 Gradnulica Radniccki 2 Gradnulica Radniccki 1

U 11. kolu B lige su tri ekipekoje se bore za ulazak u viši rang igrale na svom terenu i ostvarile sigurne pobede. Najubedljiviji je bio KSK Konak 1926, koji je gubio od Mladosti u prvom poluvremenu, ali je u nastavku postigao pet golova za ostanak na vrhu tabele. Konačani su i dalje jedina neporažena ekipa u ligi. Prvu pobedu u ligi ostvario je Partizan Tomaševac.

Rezultati: Partizan Tomaševac – Tisa 1933 1:0, Sloga – Borac 3:0, Tamiš – Proleter 2:1, KSK Konak 1926 – Mladost (BB) 5:1.

Tabela: KSK Konak 1926 27, Tamiš 24, Sloga 23, Mladost 14, Proleter 13, Tisa 1933 10, Borac 6, Partizan Tomaševac 4.