BOKS: BANAT USPEŠAN U SMEDEREVU

Od 18. do 20. septembra u Smederevu je održan bokserski turnir „Smederevska jesen”, učestvovalo je više do 100 takmičara iz Srbije, a Bokserski klub Banat imao je četiri predstavnika. Kadet Strahinja Rašović je poražen u finalu. Junior Dario Tomić je u polufinalu savladao boksera iz Lazarevca, a u finalu se namerio na višestrukog prvaka države i učesnika prvenstva Evrope Rastka Simića iz Loznice. Dario je izgubio, ali je pokazao da je među najboljim juniorima u Srbiji. David Barna je u prvom meču za protivnika imao iskusnog boksera iz Žablja, ali ga je savladao jednoglasnom sudijskom odlukom. U sledećoj borbi izgubio je od reprezentativca Srbije Momčila Janjića, pa se nije plasirao u finale. Kadet Boris Dovedan je u polufinalu bio bolji od boksera iz Loznice, a u finalu je savladao rivala iz Beograda.