DERBI BEZ POBEDNIKA

U derbiju kola OFK Stajićevo i Omladinac su remizirali. Gol za domaćina postigao je u prvom poluvremenu Dušan Furtula, a za goste Bojan Milanović. Botošani su gol postigli sa fudbalerom manje na terenu sredinom drugog poluvremena.

U 17. kolu A lige FSG Zrenjanin postignuti su sledeći rezultati: OFK Stajićevo – Omladinac 1:1, OFK Gradnulica – Zlatica 1:0, Potisje – Jedinstvo 2014 7:1, ŽFK Banat Bagljaš – MSK 2:3, Radnički 1911 – ASK 1:0, Zadrugar – OFK Klek 1:1, slobodna je bila Rusanda.

Na tabeli vodi Omladinac sa 34, sledi Rusanda 33, OFK Stajićevo 32, Potisje 31, Radnički 1911 25, OFK Gradnulica 24, MSK i Zadrugar 21, ASK i jedinstvo 16, Zlatica i OFK Klek 11, ŽFK Banat Bagljaš 7.