FUDBAL – SRPSKA LIGA VOJVODINA:  MLADOST PROTUTNJALA KROZ ZRENJANIN, PERLEŽANI IGRALI NEREŠENO

Bogdanovićev gol obezbedio Vojvodini bod

Radnički Zrenjanin je u drugom kolu, na svom stadionu, izgubio od Mladosti iz Novog Sada (4:1), dok je Vojvodina 1928 u Perlezu sa Slogom iz Čonoplje igrala nerešeno (1:1). Na stadionu kraj Skrobare gosti su poveli u 4. minutu preko Marka Renića. Izjednačenje i nadu za preokret domaćima je doneo Bogdan Jovanov u 30. minutu. Do kraja prvog poluvremena gosti su bolju igru krunisali sa još dva gola, a strelci su bili Elmir Asani i Luka Slijepčević (34. i 36. minut). Sjajnu priliku je imao rezervista domaćih Radomir Krstin koji je šutirao sa 20 metara i pogodio prečku. Konačan rezultat postavio je Miljan Jablan u finišu meča. Igrač Radničkog Bogdan Jovanov je, zbog crvenog kartona, teren napustio u 75. minutu.