FUDBAL – SRPSKA LIGA VOJVODINA: RADNIČKI IGRAO NEREŠENO, PORAZ VOJVODINE 1928

Vredan bod iz Kanjiže

Zrenjaninci su se probudili u drugom delu susreta. U 66. minutu meča loptu je u mrežu sproveo Stefan Lisičić Vuković, a osam minuta kasnije penal je realizovao Predrag Radosavljević

Proteklog vikenda u prvom kolu Srpske lige Vojvodina Radnički je (na stadionu u Kanjiži) igrao nerešeno 2:2 sa Tisom iz Adorjana, a Vojvodina 1928 iz Perleza izgubila je u Starim Banovcima od Dunava (3:0).
U Kanjiži se, kao i na svim ostalim terenima, igralo bez prisustva publike. Prvo poluvreme pripalo je domaćima, 1:0 bilo je već u 17. minutu kada je gol dao Aleksandar Zolnajić, a prednost je u 25. minutu duplirao Tomišić. Zrenjaninci su se probudili u drugom delu susreta. U 66. minutu je, posle prekida, loptu u mrežu sproveo Ognjen Dučić. U 74. minutu utakmice, posle igranja rukom u kaznenom prostoru Tise, dosuđen je penal za Radnički koji je realizovao Predrag Radosavljević. U finišu meča Dučić je dobio drugi žuti karton, morao je da napusti teren, ali domaći nisu iskoristili brojčanu prednost.