FUDBAL – VOJVOĐANSKA LIGA ISTOK: ODLUKA O PRVAKU „PADA” U POSLEDNjEM KOLU

Zvezda iskoristila šanse

Jedinstvo iz Banatskog Karađorđeva je već u prvom poluvremenu ostvarilo prednost dovoljnu za slavlje u Novom Bečeju. Istakao se, po dobrom i lošem, Igor Bićanin. Ovaj fudbaler je debitovao i postigao gol na startu utakmice, ali je pred kraj poluvremena dobio dva žuta kartona, pa je morao da napusti igru. To nije poremetilo goste, pa su do kraja prvog dela prekoVladimira Zekanovića dali drugi pogodak, a u nadoknadi vremena na kraju utakmice Dušan Kovačević je postavio konačan rezultat.
Naftagas je ostao deset kola neporažen, ali je u prethodnom kolu mogao dodatno da popravi utisak osvajanjem tri boda. Elemircima je sve išlo na ruku, vodili su sa 3:0, a svoj dan je imao Robert Bakoš koji je bio strelac svih golova. Potom je usledio oporavak Omoljičana koji su u nastavku susreta poravnali rezultat.