15. marca sa začali práce v interiéry kostola, a plánovaný koniec práci je do Veľkej noci, čiže týždeň pred Veľkou nocou by mali zakončiť. V prípade že by sa práca neskončila vtedy, pretrhne sa aby Aradáčania mohli osláviť sviatky a vykonať konfirmáciu 12 konfimantov.

Read more: MINULÉHO ROKU EXTERIÉR, TOHO ROKU SA RENOVUJE INTERIÉR

B LĺGA FUDBALOVÉHO ZVÄZU MESTA ZRENJANIN

AŠK ARADÁČ POKRAČUJE V DOBROM TEMPE
Hráči aradáčskeho futbalového klubu AŠK ARADÁČ minu lého týždňa prekonali ďalšiu prekážku v tejto futbalovej sezóny a vyhral nadMladosťou z Bieleho Blata. Konečný výsledok bol 0:4.
Hostia prvýkrát trafili už v druhej minútke. Nenin bol najbližšie brankárovy a centrovanú loptu Mijća  skúsene poslal do Haníkovej siete. O desať minút pozdejšie Aradáčanom sa podarilo z voľného kopu zväčšiť výsledok na 0:2. Tentoraz strelcom bol Vučetić.
Posledný gól pred ochodnom do šatien a svoj prvý na zápase dal hlavou Mijć, ktorému asistoval Gál v 23. minútky.

Read more: B LĺGA FUDBALOVÉHO ZVÄZU MESTA ZRENJANIN

ARADÁČSKY SPEVOKOL V ŠÍDE

V nedeľu 13. apríla v Šíde bol uskutočnený Predveľkonočný koncert, na ktorom učinkovali Evanjelická metodistická cirkev, Baptisitická cirkev a Evanjelická av. Cirkev.
V Prvu veľkonočnú nedeľu Aradáčania vystúpia v Báčskom Petrovci na Veľkonočnom koncerte spolu s chórom Musica viva a Trubkármi. Na snímke: členovia aradáčskeho spevokola.

Read more: ARADÁČSKY SPEVOKOL V ŠÍDE

TRÉNER HÁDZANÁROV ZOLTÁN HEISTER PO ZÁPASE SO SRBSKOM

VYHRALO LEPŠIE MUŽSTVO
Slovenskí hádzanári prehrali v Zrenjanine v prvom z dvoch medzištátnych prípravných zápasov proti Srbska, a tréner slovenkého hádzanárskeho mužstva Zoltán Heister po zápase hovoril o Srbsku, našom mužstve a Zrenjanine len v superlatíve.
-Takmer päťdesiat minút sme hrali veľmi dobre, škoda záverečnej štvrťhodiny. Srbi v nej zvýšili agresivitu, stratili sme koncentráciu a prehrali. Svoje mužstvo by som oznámkoval trojkou, ale spokojný som. Trošku som sa bál zápasu, domáce mužstvo je vyspelé, ma svoje individuality. Náš tím je mladý, v podstate budujeme pre budúcnosť. Trošku ma mrzí ten záver, ale dobre – povedal Heister.

Read more: TRÉNER HÁDZANÁROV ZOLTÁN HEISTER PO ZÁPASE SO SRBSKOM