MLADI TENISERI GALEBA USPEŠNI NA NEKOLIKO TURNIRA

Ređaju se finala i polufinala
Trinaestogodišnji Zoran Ludoški, teniser Galeba, osvojio je drugo mesto na turniru za dečake do 14 godina, održanom početkom februara u Beogradu. To je takmičenje prve kategorije, organizovano na terenima „Akademije Tipsarević”. Zoran, koji je osmi na rang listi Teniskog saveza Srbije (TSS) za svoje godište, u finalu je poražen u tri seta (6:3, 2:6, 3:6) od 26. tenisera na listi TSS Andreja Nedića.
Drugo mesto zaslužio je Vanja Nikolić na Otvorenom prvenstvu Pančeva za dečake do 10 godina. On je u finalu turnira zelene (najjače) kategorije za ovaj uzrast, izgubio u tri seta od Viktora Markovića iz Beograda. Na istom takmičenju Marko Denda je bio treći. Luka Uzelac je na Zimskom prvenstvu Vojvodine za uzrast do 14 godina, održanom u Somboru, osvojio treće mesto.