ODBOJKAŠI KLEKA BOLJI OD SMEDEREVA

Presudilo je iskustvo

U 10. kolu Prve lige odbojkaši Klek Srbijašume savladali su na svom terenu Smederevo rezultatom 3:1(19:25, 25:18, 25:23, 25:23). Kada su dobili prvi set, postalo je jasno da izabranike trenera Zorana Ateljevića čeka težak i neizvestan meč. Ali, već u drugom setu domaći tim je dodao gas, pa je taj deo igre ubedljivo rešio u svoju korist. U završnici trećeg i četvrtog seta odlučila je motivacija, ali i iskustvo „šumara” koji su tako došli do svoje pete prvenstvene pobede. Klečani imaju 16 bodova i zauzimaju četvrto mesto.
– Dobro je što smo nakon pauze startovali pobedom protiv odlične ekipe Smedereva. Nadam se da ćemo biti uspešni i u Beogradu i da ćemo vezati dve pobede – ističe trener Ateljević.
Ovog vikenda Klečani će u Beogradu odmeriti snage sa odbojkašima Železničara koje su u jesenjem delu prvenstva, u Kleku, pobedili rezultatom 3:0.
Klek Srbijašume: Tomić, Ivanković, Tanović (k), Providžalo, Rajlić, Filipaš, M. Petrović, Đukanović, Salatić, Grče, F. Petrović, Kisić, Janjić, Šušić.