PODRUČNA LIGA: Nerešeno u Aleksandrovu, rani završetak u parku

Borac iz Aleksandrova je zaustavljen u svom ovogodišnjem uspešnom nizu, a osvojili su bod u lokalnom derbiju sa Stepčanima. Proleter 2006 i Omladinac iz Botoša nisu završili utakmicu na stadionu u Karađorđevom parku, jer su gosti okružili sudije u 25. minutu nezadovoljni njihovim odlukama, a u toj gužvi pomoćni sudija je, po izveštaju u zapisniku, dobio dva udarca. Naftagas iz Boke je osvojio bod u Banatskom Despotovcu, tako da više nema ekipa u ligi bez bodova.

Borac – Crvena Zvezda (VS) 0:0, Bilećanin – Vojvodina (B) 3:2, Rusanda – Crvena Zvezda (RS) 2:1, Proleter 2006 – Omladinac prekid u 25. minutu kod rezultata 0:0, Krajina – Banat 3:2, Mladost (BD) – Naftagas (B) 1:1, Vojvodina (NM) – Mladost (L) 0:0, Lehel – Naftagas 0:3.Na tabeli vodi Borac 20, sledi Krajina 17, Rusanda 16, Crvena zvezda (RS) i Banat po 15 i tako dalje.

Foto sa prekinute utakmice Proleter 2006 – Omladinac (Botoš).