RUKOMET: Ubedljiv trijumf Proletera

Sinđelić iz Beograda nije mogao da se suprotstavi razigranim i motivisanim rukometašima Proletera koji su goste savladali rezultatom 32:22 (16:9). Susret je odigran u Kristalnoj dvorani u okviru 9. kola Super B lige pred oko 200 gledalaca.

dsc_0199 dsc_0140

Od starta meča domaći su poveli i ni jednog trenutka pobeda crveno-belih nije dolazila u pitanje. Odlični u odbrani, koju je predvodio sjajni golman Marko Gaćinović i precizni u napadu, gde se ovoga puta posebno istakao Miljan Erić, Zrenjaninci su iz minuta u minut povećavali razliku, da bi susret završili sa 10 golova razlike.