SAS POBEDNIK FUTSAL KUPA VOJVODINE

Trofej u pravim rukama

U finalnom meču Kupa Vojvodine u futsalu SAS je u Apatinu savladao ekipu Apa futsal rezultatom 4:3 i tako osvojio vredan trofej. Više od 700 ljubitelja futsala gledalo je zanimljivu utakmicu, a veliko oduševljenje domaćih navijača izazvao je gol Srđana Vukovića. Zrenjaninci su potom zaigrali mnogo bolje, preokrenuli su rezultat, ali je poluvreme završeno nerešeno 2:2.
U nastavku susreta SAS je postigao dva uzastopna gola i stigao do prednosti od 4:2. Do kraja utakmice Apa futsal je postigao još jedan pogodak. Strelci za tim Milivoja Batinice na ovom meču bili su Stefan Živanov (dva gola), te Aleksa Škorić i Igor Aranitović. Za najboljeg igrača meča proglašen je igrač pobedničkog tima Aleksandar Tomin.
– Srećan sam i zadovoljan uspehom svog tima. Utakmice Kupa Vojvodine su nam i odlična priprema za predstojeće izazove u prvenstvu, ali i u osmini finala Kupa Srbije – istakao je trener Batinica.