SRPSKA LIGA VOJVODINA RADNIČKI SAVLADAO ODžAKE I PREKINUO SERIJU PORAZA

Radosavljević režirao preokret

• Dokazali smo da možemo da pariramo ekipama koje se bore za viši rang – kaže trener Predrag Kandić

Fudbaleri Radničkog Zrenjanin prekinuli su neugodnu seriju poraza. Savladali su Odžake (3:2). Do trijumfa su došli na dramatičan način, a utisak je da su borbenošću i zalaganjem zaslužili pobedu. U drugom minutu nadoknade vremena Predrag Radosavljević je jednu povratnu loptu sa 18 metara smestio u gornji desni ugao gola gostiju iz Odžaka i nastalo je neopisivo slavlje na terenu.
Zrenjaninci su predhodno u dva navrata jurili prednost gostiju. Prvo je, posle prodora Nikole Grbića, Žarko Matić šutirao glavom sa desetak metara i postigao gol. Sredinom drugog poluvremena kapiten Grbić je, nakon velike gužve u kaznenom prostoru, pronašao način da pošalje loptu u mrežu.