SRPSKA LIGA VOJVODINA: RADNIČKI ZRENjANIN NADIGRAO I POBEDIO DUNAV

Het-trik Miloša Savanovića
Presrećan sam! Svaki fudbaler sanja da bude najzapaženiji na utakmici, a meni je ovaj meč,
do sada, najuspešniji u karijeri – rekao je Savanović
Radnički Zrenjanin je sjajno počeo prolećni deo sezone – u 15. kolu savladali su, na svom terenu, Dunav iz Starih Banovaca rezultatom 3:1. Neefikasnost i nedovoljna agresivnost, koji su karakterisali igru Zrenjaninaca jesenas, nestali su na ovom susretu. Prvi put u ovom prvenstvu, ekipa je postigla tri gola na jednoj utakmici.
Da sve bude idealno pobrinuo se Miloš Savanović koji je u prvom poluvremenu postigao tri gola, odnosno het-trik, i već u 39. minutu rešio je pitanje pobednika. Dva puta mu je asistirao Aleksandar Čigoja. Savanović, koji se u Zrenjanin vratio nakon nastupa za Inđiju i temerinsu Slogu.