ZRENJANINSKI STONOTENISERI USPEŠNI U SUBOTICI I BEOGRADU

Ilija Majstorović pobednik Memorijala

Na otvorenom juniorskom prvenstvu Beograda pozlatili su se Dimitrije Levajac i Anđela Menger, dok je Nemanja Đilas osvojio bronzu

Memorijalni turnir „Vilim Harangozo”, koji je 42. put održan u Subotici, jedno je od najjačih takmičenja u Srbiji, a ove godine zablistali su stonoteniseri i stonoteniserke Banata i Stenesa. U konkurenciji seniora pobednik je kapiten Banata Ilija Majstorović koji je u finalu savladao Stefana Kostadinovića (4:3), a u polufinalu svog druga Marka Popovića iz Stenesa (4:1).
U muškom dublu trijumfovali su takođe igrači Banata i Stenesa – Dimitrije Levajac i Nemanja Đilas koji su u finalu pobedili (3:0) par Červik – Katić. Sjajne su bile Anđela Menger i Reka Bezeg iz Banata koje su osvojile srebro u ženskom dublu.