FUDBAL-SRPSKA LIGA VOJVODINA REMI U ZRENJANINU

Gosti odneli bod

fudbaleri Radničkog su u 21. kolu Srpske lige Vojvodina igrali nerešeno (1:1) sa Omladincem iz Novih Banovaca. Najbolju priliku u prvom poluvremenu imali su gosti koji u 15. minutu nisu uspeli da realizuju jedanaesterac. U drugom poluvremenu šanse za gol su imale obe ekipe, a gosti su poveli u 72. minutu pogotkom Nikole Mojsilovića.
Zrenjaninci su u 87. minutu izjednačili golom Miloša Savanovića. Posle toga oba sastava su imala po jednu priliku da postignu pobednički pogodak i da osvoje sva tri boda. Radnički je na 7. poziciji sa 28 bodova, a u narednom kolu će se u Novom Sadu sastati sa Kabelom.
Radnički: Đurić, Milin, Bjelica, Grbić, Krstinić, Milivojev, Kovačević, Vukelja, Savanović, Tatić, Zakić. Rezervni igrači: Bačko, Kosović, Lisičić Vuković, Malek, Matić.
TEKST I FOTO: D. PETROVIĆ