FUTSAL: SAS UBEDLJIVO SAVLADAO RADNIČKI

Šest golova u mreži gostiju iz Niša

U 7. kolu Druge futsal lige SAS je u derbiju začelja savladao poslednjeplasirani Radnički iz Niša (6:1). Gosti su poveli golom Marka Obradovića u 4. minutu meča, a tim trenera Milivoja Batinice je do poluvremena izjednačio pogotkom Dušana Radenkovića. U drugom poluvremenu domaći su se razigrali. Još dva gola dao je Dušan Radenković, dva puta je protivničku mrežu zatresao i Ivan Vukoje, a jednom Aleksa Škorić.
– Gosti su bili ravnopravni u prvom poluvremenu, ali mi smo brzo pokazali da smo bolja ekipa od njih. Nadam se da će ova pobeda mom timu vratiti samopouzdanje i da ćemo u nastavku prvenstva biti mnogo bolji – kaže Milivoje Batinica.
Tisa iz Novog Bečeja poražena je na svom terenu od Sopota rezultatom 3:4. Tisa je na trećem mestu sa 12 bodova (-2 utakmice), dok je SAS na pretposlednjem, 11. mestu sa šest bodova. U narednom kolu Novobečejci gostuju u Smederevu, a SAS u Ivanjici.
SAS: Rodić, Živanov, Tomin, Radenković, Delić, Lojpur, Milićev, Mandić, Jevremov, Škorić, Vukoje, Novković.