SAS POBEDIO NOVI SAD I OSVOJIO KUP VOJVODINE U FUTSALU

Sedam golova za pehar

Zrenjaninski SAS pobednik je ovogodišnjeg Kupa Vojvodine u futsalu pošto je u finalu, odigranom u utorak u Kristalnoj dvorani, savladao KMF Novi Sad rezultatom 7:4. Domaći su već u četvrtom minutu vodili sa 2:0, a strelci su bili Slađan Novković i Savo Delić. Gosti su u 12. minutu smanjili na 2:1, ali su Zrenjaninci zatim golovima Igora Aranitovića, Aleksandra Tomina i Save Delića došli do prednosti od 5:1. Novosađani se nisu predavali, do kraja prvog poluvremena postigli su dva gola i smanjili na 5:3. Neizvesnost je doneo pogodak Stefana Kočovića u 24. minutu kada je SAS imao samo gol prednosti (5:4). Za ubedljivu pobedu i slavlje Zrenjaninaca pobrinuo se Dušan Radenković koji je dva puta pogodio mrežu Novosađana.