SRPSKA LIGA VOJVODINA: RADNIČKI DESET KOLA BEZ PORAZA

Iz Vršca bod, kod kuće tri
Zrenjaninci su nakon 10 kola peti na tabeli sa 18 bodova, imaju četiri pobede i šest remija, uz gol razliku 9:2
Fudbaleri Radničkog Zrenjanin su prošle nedelje radili prekovremeno i bili su veoma uspešni jer su nastavili niz nepobedivosti. Najpre su na odloženoj utakmici protiv Vršca izvukli bod (0:0), ali su potom, u redovnom kolu, savladali Mladost iz Bačkog Jarka (1:0). Radničkom je to osma utakmica na kojoj nije primio gol.
Protiv Vršca je odbrana odolevala odlično u prvom poluvremenu, a golman Slobodan Đurić je imao nekoliko dobrih intervencija. U nastavku su u tim ušli Nikola Krstinić, Jovan Runjevac i Marko Kovačević, težište igre je prebačeno na polovinu terena gostiju, ali nije bilo realizacije. Na ovom meču Radnički je igrao u sastavu: Đurić, Milin, Bjelica, Grbić, Jovanov, Kiš (Runjevac), Lisičić-Vuković, Milivojev, Matić (Kovačević), Jeftić (Krstinić) i Zakić.

45 - 1 SRPSKA LIGA Nikola Grbic